Сходи на горище

У наявності Артикул: 1379862692
2400 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1379882532
2500 грн.
Купити
У наявності Артикул: 218746964
2300 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1223797435
3200 грн.
Купити
У наявності Артикул: 426982755
5400 грн.
Купити

Сходи на горище: функціональність і зручність у використанні 

Компактний і зручний пристрій — сходи на горище, не тільки забезпечує безпечний підйом в підпокрівельний простір будинку або дачі, а й економить місце на основному поверсі. Завдяки конструктивним особливостям, таке розкладне рішення при необхідності швидко розкладається і складається в стелю. Хорошою альтернативою громіздким стаціонарним аналогам є сходи Оман, сходи на горище Флекс, представлені на сайті Dekodach. 

Горищні сходи: різновиди та особливості конструкцій 

Сходи Львів, в основному, виготовлені з двох-трьох секцій, які легко складаються, якщо пристрій не використовується, за рахунок оснащення пружинним механізмом. Коли в конструкції немає потреби, то її можна приховати в короб з кришкою. Сам люк і кришка утеплюються. Таке рішення дає можливість зберегти тепло в холодну пору року. 

Замовити сходи на горище можна наступного виконання: 

  • Розкладний тип 

Виготовляються з натуральної деревини, частіше сосни, складаються з 2-4 секцій, з'єднаних між собою кріпленнями. За рахунок пружинного механізму, сходи на горище Львів складаються «гармошкою». В результаті утворюється акуратний блок, який вільно ховається в коробі. При розкладанні секцій вони створюють похилу пряму. 

Ви можете купити сходи на горище подібного типу, і встановити у своєму будинку, тільки під стелею перед люком має бути вільний простір без виступаючих елементів.

  • Ножиці горищні сходи Львів 

Конструкція передбачає механізм складання так, що з'єднані скобами ступені, підходять один до одного впритул. Як тільки сходовий марш опускається, скоби розкриваються. Як правило, ножиці різновиди виготовляються з металу. Наприклад, сходи на горище Флекс купити які ви можете за вигідною вартістю, мають підвищену міцність. Виріб відрізняється компактними розмірами, для установки не потрібен додатковий простір перед люком. 

  • Висувні горищні моделі 

Такі варіанти можуть бути виготовлені з дерева і металу. З цієї категорії можна вибрати сходи Оптістеп, зазвичай вони трисекційні, без пружинних механізмів. Металеві моделі набагато міцніше, витримують навантаження до 200 кг, дерев'яні — до 160 кг. Вартість сходів Львів невисока, а в експлуатації таке пристосування зручне та довговічне. Такі моделі ідеальні в приміщеннях з невисокими стелями. 

Переваги сходів на горище 

Представлені нашим каталогом вироби, в тому числі й сходи Оман Львів, мають відносно невелику вагу, високу міцність і довгий термін експлуатації. Сходи на горище Оман безшумні при розкладанні та складанні, їх можна при необхідності скорочувати, подовжувати. У такій надійній конструкції використовуються елементи кріплення, зроблені з міцного металу. 

Якщо ви вирішили купити горищні сходи Львів, то можете бути впевнені в їх якості та тривалості терміну служби. Горищні конструкції мають ряд переваг: 

  • комфортне та безпечне користування; 

  • значна економія вільної площі; 

  • зручна і проста конструкція; 

  • естетичний зовнішній вигляд, поєднання з будь-яким інтер'єром; 

  • хороша теплоізоляція за рахунок утеплювача на кришці; 

  • ціна сходів на горище цілком доступна. 

Якщо приміщення не опалюється в холодний сезон, то відмінно підійдуть сходи на горище Оман Львів з утеплювачем всередині. Якщо простір дозволяє, можна купити сходи на горище у Львові з великим люком, щаблі у такій конструкції широкі, а підйом не сильно крутий. Це забезпечить безпеку для всіх мешканців будинку. 

Якщо ви хочете дізнатися, яка ціна сходів на горище Львів, замовити та купити сходи на горище в Україні за прийнятною вартістю, звертайтеся до наших менеджерів. Наші фахівці оперативно дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити правильний вибір.

Зворотний дзвінок