Мансардні (дахові) вікна

У наявності Артикул: 688552531
9000 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1379893128
4900 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1379890287
5500 грн.
Купити
У наявності Артикул: 635204948
2100 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1379955556
2100 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1379966713
2200 грн.
Купити
У наявності Артикул: 427010083
5200 грн.
Купити

Мансардні вікна: практичність, комфорт і максимум світла 

Багато власників котеджів і приватних будинків використовують горищний простір як повноцінне і комфортне приміщення. Мансардне вікно тут грає важливу роль: поліпшене освітлення, хороша вентиляція мансардної площі, візуальна привабливість, оригінальність оформлення простору. Купити вікно дахове у Львові пропонує за демократичною ціною компанія Dekodach. 

Вибір мансардних вікон 

Про те яке буває вікно дахове, варто обов'язково дізнатися перед тим, як вирушати за покупкою. Можна вивчити основні варіанти конструкції, віконного профілю і способи його установки. Якісне вікно мансардне являє собою спеціальну конструкцію, яка витримує великі навантаження, такі ж, як і сама покрівля. 

За матеріалом виготовлення, купити дахове вікно можна наступних видів: 

  • Дерев'яний варіант. Виготовлені з натуральної деревини, такі вікна повністю безпечні, виглядають дорого і презентабельно. Рами та стулки зазвичай виконані з клеєного бруса (частіше сосни), які оброблені спеціальними розчинами, що підвищують зносостійкість. Купити мансардне вікно з натурального дерева можна в нашій компанії, щоб підкреслити загальну стилістику фасаду будівлі. 

  • Пластикові віконні моделі. Вироби з ПВХ трохи поступаються дерев'яному профілю в естетичному плані. Зате на таке вікно дахове ціна дешевша, при цьому матеріал не боїться вологи, витримує коливання температур і складні погодні умови. Встановивши пластикове вікно в криші, воно добре впишеться в сучасне дизайнерське рішення, ідеально буде в приміщенні з підвищеною вологістю. 

  • Комбіновані вікна. Зовні дерев'яні частини захищені від зовнішнього впливу алюмінієвим профілем. Для поліпшення захисних властивостей, оклади зверху покриваються спеціальним поліестером, тому можна сміливо купити вікно дахове, і не переживати, що воно втратить колір від впливу ультрафіолету. 

Для того, щоб забезпечити максимум природного освітлення в кімнаті, а також організувати необхідне провітрювання, необхідно купити мансардні вікна ціна на які не захмарна в нашій компанії. 

Різноманітність форм і типи відкривання дахових вікон 

Найбільш поширеними вважаються класичні варіанти у квадратному або прямокутному виконанні. Таке мансардне вікно купити можна недорого, причому установка займе мінімум часу. Також у продажу присутні моделі у формі трапеції. Подібні конструкції мають гарну пропускну спроможність світла. 

Наша компанія пропонує купити вікно дахове в Україні, ціна на яке вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів. Затребувані також округлі та трикутні варіанти. Вони виглядають незвично, більше виконують декоративну функцію. А для нежитлових, неопалюваних горищних приміщень, де є необхідність комфортного виходу на дах будівлі, вам підійде з опуклою кришкою даховий вилаз ціна Львів, якого одна з недорогих.

За типом відкривання, мансардні вікна купити Львів, можна з наступними типами механізмів: 

  • бічний спосіб відкриття — простота і легкість користування; 

  • купити вікно в криші можна з поворотною віссю; 

  • комбінований механізм з можливістю відкривання як повністю, так і на 45 градусів; 

  • моделі з наявністю дистанційного пульта. 

Стандартний даховий вилаз дозволяє легко і безпечно вийти на дах з метою проведення ремонтних робіт. А через кришку добре освітлюється приміщення горища. На даховий вилаз ціна цілком доступна на нашому сайті. Тому ви можете придбати та встановити вікно в криші ціна якого вас приємно порадує. 

Сприятливі й комфортні умови для людини в житловому приміщенні здатне створити природне, сонячне світло. Однак не завжди є можливість упорядкувати мансарду звичайними фасадними вікнами. В такому випадку купити вікно дахове у Львівській області — правильний і розумний вибір. Це надійне, просте в монтажі і функціональне рішення. 

Вирішуючи завдання освітлення, вентиляції та естетичності, мансардні вікна ціна на які прийнятна, обладнані енергозберігаючими склопакетами. На сторінках нашого інтернет-магазину вашій увазі надані різні моделі, тому купити мансардне вікно в Україні ви можете в відповідність до своїх уподобань за вигідною вартістю.

Зворотний дзвінок